• Nederlands
  • T�rk�e
  • English
  • Chinese

Hukuki hizmetler

Sınır ötesi ticaret yapan, yapmayı planlayan işletmeler için uluslararası hukuk bilgisi büyük önem taşır. Söz konusu ister bir İtalyan şirketiyle anlaşma, ister Çin, Türkiye,ya da Kuzey Irak gibi yükselen pazarlara yatırım olsun, profesyonel hukuki yardım ve yönlendirme son derece önemlidir.

Uluslararası sözleşmelerde, sözleşmenin hangi hukuka göre yorumlanacağına pek dikkat edilmez. Bu konu dikkatinizden kaçarsa nahoş sürprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Örneğin bazı ülkelerde zaman aşımı süresi daha kısa olabilir. Bunun da alacaklarınıza etkisi olabilir. Bunun yanı sıra bazı ülkelerde dava açmak çok pahalı olabilir ya da çok uzun sürebilir. Sözleşmede, bir anlaşmazlık esnasında sizin de kendi sahanızda oynuyor olmanızı sağlamış olmanız önemlidir. İçinde bulunulan duruma bağlı olarak, istisnai olarak, yabancı ülkenin hukukunu seçmek sizin de yararınıza olabilir.

TCI, uluslararası hukuk konusunda işletmelere her yönüyle tavsiyelerde bulunur. Size maksimum destek verebilmek için diğer danışmanlık şirketleri, hukuk büroları ile yurt içinde ve dışındaki TCI bağlantılı kuruluşlarla sıkı bir işbirliği içinde çalışıyoruz.
Plaats hier een payoff of mooie zin uit de bovenstaande tekst.


Hakkımızda

een korte inleiding over ons hier plaatsen. 
het onderstaande linkje laten staan. deze verwijst naar de uitgebreide pagina. 

daha fazla>


İletişim

Merkez Ofis
Keizerstraat 12
7411 HG  Deventer
Nederland

Telefon ve Internet

W. www.tci.eu
E. info@tci.eu
T. 0031 570 645640
T. 0031 654358252
Copyright 2020 TCI Tulip
cmsXpress Site Solutions